سیستم حضور و غیاب Suprema Biolite Net

سیستم حضور و غیاب Suprema Biolite Net

طراحي سیستم حضور و غیاب Suprema Biolite Net به گونه اي است كه امكان نفوذ آب و گرد و غبار در دستگاه حضور و غیاب وجود ندارد. استاندارد حفاظتي IP65 امتيازي منحصربفرد است كه امكان بهره گيري از اين دستگاه حضور و غیاب را به عنوان سیستم کنترل تردد ضد آب در فضاي باز ارائه مي نمايد. سیستم حضور و غیاب Suprema Biolite Net با نرم افزار حضور و غیاب پیشگامان آسیا یکپارچه میباشد.

قابلیت های سیستم حضور و غیاب Suprema Biolite Net

پردازشگر قدرتمند 400MHz
سیستم حضور و غیاب Suprema Biolite Net با پردازشگر قدرتمند 400MHz عمل تطابق نمونه اثرانگشت را در کنار شناسایی بر اساس کارت و کد ،با سرعتی بالا و دقتی کم نظیر ارائه می نماید.
كنترل تردد هوشمند
با بهره گيري از قابليتهاي كنترل تردد سیستم حضور و غیاب Suprema Biolite Netدر خصوص درب هاي تردد افراد ، كنترل دسترسي هوشمند و قابل برنامه ريزي در دسترس مديران قرار خواهد گرفت. با توجه به عملكرد مستقل هر دستگاه کنترل تردد و بي نيازي آن از ارتباط دائم با سرور يا پنل مركزي ، امكان از كار افتادن سيستم كنترل تردد به دليل ايراد در سيستم مركزي به حداقل خواهد رسيد.
قابليت اتصال به شبكه LAN
سیستم حضور و غیاب Suprema Biolite net تحت شبکه می باشد با قابليت اتصال به شبكه LAN انعطاف پذيري فوق العاده اي درطراحي سيستمهاي امنيتي ارائه مي نمايد.
سیستم حضور و غیاب و کنترل تردد سوپریما biolite net امكان بهره گيري از انواع ارتباطات شبكه شامل LAN ، RS485 را در كنار خروجي رله و پورتهاي كنترل تردد Wiegand و TTL I/O براي كاربر فراهم نموده است.
الگوريتم پیشرفته شناسايي اثر انگشت
در قلب محصولات بيومتريك Suprema، قدرتمندترين الگوريتم شناسايي اثر انگشت جهان جاي گرفته است. اين فناوري توسط FVC و NIST MINEX Test به عنوان برترين الگوريتم شناسايي جهان برگزيده شده است. سرعت و دقت بي رقيب الگوريتم شناسايي اثر انگشت Suprema اطمينان خاطر كاربران محصولات اين برند را سبب گردیده است.
ارتباطات متنوع شبكه و كنترل تردد
سیستم حضور و غیاب Suprema Biolite Net امكان بهره گيري از انواع ارتباطات شبكه شامل LAN ،Wiegand ، TTL I/O RS485را در كنار خروجي رله و پورتهاي کنترل تردد كاربر فراهم نموده. است

کاربرد سیستم حضور و غیاب Suprema Biolite Net:

سیستم حضور و غیاب سوپریما Biolite Net میتواند جهت حضور و غیاب و کنترل تردد شرکتهای پتروشیمی، حضور و غیاب و کنترل تردد شرکت های نفت و گاز، حضور و غیاب و کنترل تردد دانشگاهها، حضور و غیاب و کنترل تردد مدارس، حضور و غیاب و کنترل تردد ادارات، حضور و غیاب و کنترل تردد استانداریها، حضور و غیاب و کنترل تردد شهرداریها، حضور و غیاب و کنترل تردد وزارت خانه ها، حضور و غیاب و کنترل تردد هتل ها، حضور و غیاب و کنترل تردد بانک ها، حضور و غیاب و کنترل تردد فروشگاههای بزرگ و... مورد استفاده قرار گیرد

قیمت سیستم حضور و غیاب Suprema Biolite Net:

قیمت سیستم حضور و غیاب Suprema Biolite Net با توجه به نوسانات ارز متفاوت میباشد. لطفا جهت اطلاع از قیمت، خرید و مشاوره سیستم حضور و غیاب Suprema Biolite Net با کارشناسان شرکت پیشگامان آسیا تماس بگیرید.