دستگاه حضور و غیاب Suprema Biostation

 دستگاه حضور و غیاب Suprema Biostatio

با بهره گيري از دو پردازنده قدرتمند ، عمل تطابق اثرانگشت را در كنار شناسايي بر اساس كارت و كد ، با سرعتي بالا و دقتي كم نظير ارائه مي نمايد. دستگاه حضور و غیاب Suprema Biostation داری نمايشگر تمام رنگي 2.5 اينچ با وضوح QVGA، با بهره گيري از نمادهاي بصري ارتباط ساده اي بين كاربر و سيستم ايجاد نموده است. همچنين امكان شخصي سازي تصاوير و پس زمينه هاي صوتي امكانات جالبي براي مديران و كاربران سيستم حضور و غیاب ایجاد نموده است.
دستگاه حضور و غیاب Suprema Biostation با نرم افزار حضور و غیاب پیشگامان آسیا یکپارچه میباشد.

قابليت دستگاه حضور و غیاب SupremaBiostation

قابليت اتصال دستگاه حضور و غیاب SupremaBiostationبه شبكهLANوWLAN
دستگاه حضور و غیاب Suprema Biostation با قابليت اتصال به شبكهLANوWLANانعطاف پذيري فوق العاده اي در طراحي سيستمهاي حضور و غیاب و کنترل تردد ارائه مي نمايد. استفاده از سيستمهاي حضور و غیاب مبتني برIPعلاوه بر كاهش هزينه هاي پروژه حضور و غیاب و کنترل تردد منابع انسانی به سبب حذف كابل كشي هاي اضافي ، امكان بهره گيري از دستگاههای حضور و غیاب را در مكانهاي دور بر بستر اينترنت فراهم نموده است.
الگوريتم شناسايي اثر انگشت با دقت و سرعت بالا در دستگاه حضور و غیاب SupremaBiostation
Wدر قلب دستگاه های حضور و غیاب بيومتريك Suprema ، قدرتمندترين الگوريتم شناسايي اثر انگشت جهان جاي گرفته است. اين فناوري توسط FVC و NIST MINEX Test به عنوان برترين الگوريتم شناسايي جهان برگزيده شده است. سرعت و دقت بي رقيب الگوريتم شناسايي اثر انگشت Suprema اطمينان خاطر كاربران دستگاه های حضور و غیاب سوپریما را سبب گرديده است.
كنترل تردد هوشمند در دستگاه حضور و غیاب SupremaBiostation
با بهره گيري از قابليتهاي دستگاه حضور و غیاب Suprema Biostationدر خصوص درب هاي تردد افراد ، كنترل دسترسي هوشمند و قابل برنامه ريزي در دسترس مديران قرار خواهد گرفت. با توجه به عملكرد مستقل هر دستگاه حضور و غیاب Suprema Biostation و بي نيازي آن از ارتباط دائم با سرور يا پنل مركزي ، امكان از كار افتادن سيستم كنترل تردد به دليل ايراد در سيستم مركزي به حداقل خواهد رسيد.
ارتباطات متنوع دستگاه حضور و غیاب SupremaBiostation با رايانه و شبكه
دستگاه حضور و غیاب Suprema Biostation امكان بهره گيري از انواع ارتباطات رايانه و شبكه شاملLAN،WLAN ،RS232،RS485،USBرا در كنار خروجي رله و پورتهاي كنترل ترددWiegandوTTL I/Oبراي كاربر فراهم نموده است.

مشخصات دستگاه حضور و غیاب Suprema Biostation

كاربري حضور و غياب / كنترل تردد
سنسور اثر انگشت Optical 500 dpiضد خش
كارت EM 125 KHz / Mifare / HID
سرعت شناسايي اثر انگشت 1 ثانيه به ازاي هر 3000 نمونه
ظرفيت اثرانگشت 400,000
كاربر 200,000
تردد 1,000,000
حالات عملكرد
  • اثر انگشت / کارت / کد
  • اثر انگشت + کارت
  • اثر انگشت + کد
  • کارت + کد
ارتباطات رايانه USB, RS232
شبكه WLAN , LAN , RS485 (اختياري)
كنترل تردد رله ،Wiegand،TTL I/O
سخت افزار پردازشگر Dual CPU (32bit RISC + 400MHz DSP)
حافظه 1GB Flash + 34 MB RAM
نمايشگر LCD 2.5" 16M Color QVGA
صدا بلندگو 16Bit + میکروفن داخلی
دماي عملكرد -20 ~ 50 `C
كليدها
  • ·4 کلیدهای جهت نما
  • ·4 کلیدعملیاتی
  • کلیدهای اعداد
  • Call + Esc
ولتاژ عملكرد 12V DC 1.5A
ابعاد(عرض × ارتفاع × ضخامت) 50 × 128 × 135 mm

کاربرد دستگاه حضور و غیاب Suprema Biostation:

دستگاه حضور و غیاب سوپریما Biostation میتواند جهت حضور و غیاب و کنترل تردد شرکتهای پتروشیمی، حضور و غیاب و کنترل تردد شرکت های نفت و گاز، حضور و غیاب و کنترل تردد دانشگاهها، حضور و غیاب و کنترل تردد مدارس، حضور و غیاب و کنترل تردد ادارات، حضور و غیاب و کنترل تردد استانداریها، حضور و غیاب و کنترل تردد شهرداریها، حضور و غیاب و کنترل تردد وزارت خانه ها، حضور و غیاب و کنترل تردد هتل ها، حضور و غیاب و کنترل تردد بانک ها، حضور و غیاب و کنترل تردد فروشگاههای بزرگ و... مورد استفاده قرار گیرد

قیمت دستگاه حضور و غیاب Suprema Biostation

قیمت دستگاه حضور و غیاب Suprema Biostation با توجه به نوسانات ارز متفاوت میباشد. لطفا جهت اطلاع از قیمت، خرید و مشاوره دستگاه حضور و غیاب Suprema Biostation با کارشناسان شرکت پیشگامان آسیا تماس بگیرید.