دستگاه حضور و غیاب دوربین دار Suprema Biostation 2

دستگاه حضور و غیاب Suprema Biostation 2

با داشتن نسل جدید اسکنر اثر انگشت و همینطور پردازنده بسیار قوی عملکرد فوق العاده ای در خواندن و شناسایی اثرانگشت دارد. تشخیص اثرانگشت در دستگاه دوربین دار سوپریما بایو استیشن 2 با توجه به سرعت بالای این دستگاه به سهولت قابل انجام می باشد. دستگاه حضور و غیاب دوربین دار Seprema Bio station2به گونه ای است که عمل تطبیق و شناسایی 20000نفر را در 1ثانیه انجام می دهد. دستگاه حضور و غیاب بایواستیشن 2دارای حافظه بسیار بالایی می باشد و قابلیت ثبت 1000000الگوی اثرانگشت جهت 500000کاربر و ثبت 3000000لاگ تردد را دارد. دستگاه حضور و غیاب سوپریما Bio station2قابلیت انتقال سریع داده تا 5000کاربر در یک دقیقه را دارد.نسل جدید سنسورها در دستگاه حضور و غیاب Bio station2 قادر می سازد که دستگاه اثرانگشتهای خیس را نیز شناسایی نماید. دستگاه حضور و غیاب Supremaبایو استیشن2 دارای استاندارد Ip65 و قابلیت استفاده در محیط های بیرونی را نیز دارد دستگاه حضور و غیاب Suprema Bio Station2به عنوان درب باز کن نیز عمل نموده و قابلیت اتصال به انواع قفل برقی انواع گیت و ریدر برد بلند را دارد.

کاربرد دستگاه حضور و غیاب دوبین دار Suprema Bio station2 :

دستگاه حضور و غیاب دوبین دار سوپریما مدل Bio station2 میتواند جهت حضور و غیاب و کنترل تردد شرکتهای پتروشیمی، حضور و غیاب و کنترل تردد شرکت های نفت و گاز، حضور و غیاب و کنترل تردد دانشگاهها، حضور و غیاب و کنترل تردد مدارس، حضور و غیاب و کنترل تردد ادارات، حضور و غیاب و کنترل تردد استانداریها، حضور و غیاب و کنترل تردد شهرداریها، حضور و غیاب و کنترل تردد وزارت خانه ها، حضور و غیاب و کنترل تردد هتل ها، حضور و غیاب و کنترل تردد بانک ها، حضور و غیاب و کنترل تردد فروشگاههای بزرگ و... مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب دوبین دار Suprema Bio station2 :

قیمت دستگاه حضور و غیاب دوبین دار Suprema Bio station2 با توجه به نوسانات ارز متفاوت میباشد. لطفا جهت اطلاع از قیمت، خرید و مشاوره دستگاه حضور و غیاب دوبین دار Suprema Bio station2 با کارشناسان شرکت پیشگامان آسیا تماس بگیرید.